Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

задати питання

Гарантія збереження вантажів

Питання збереження вантажів під час перевезень важливий. Для міжнародних перевезень розроблені і діють міжнародні норми і стандарти, які фіксують ліміти відповідальності перевізника, правила перевезення, упаковки різних видів вантажів, щоб все доїхало в цілим і неушкрдженим. Для того, щоб зменшити фінансові ризики від розкрадань, форс-мажорних обставин (стихійні лиха, пожежі, війна, знищення транспортного засобу і.т.д.) існує страхування. І тут нового ми нічого не придумаємо.

Але для Клієнтів, які працюють з нами на комплексній основі, наша компанія розробила спеціальні спрощені правила перевезення і страхування вантажів.

Процентна ставка страхування становить 1% від заявленої вартості товару. Страховка компенсує 100% оціночної вартості пошкодженого чи зниклого вантажу. Оціночна вартість товарів зазначається клієнтом і підтверджується в комерційному інвойсі та експортній декларації, отриманої від відправника. Компанія приймає до перевезення вантаж за кількістю місць і не перевіряє внутрішній зміст упаковки. Клієнт отримує товар в Україну також за кількістю місць. Якщо при прийомі товару виявляється недостача упаковок, порушення цілісності упаковок і відсутність товару в пошкодженій упаковці, компанія в термін до 20 робочих днів розглядає претензію і компенсує вартість зниклого товару. Клієнту не потрібно звертатися в страхову компанію, готувати масу документів і довгий час чекати розгляд страхового випадку та виплату компенсації.

Комплексна послуга з доставки та митного очищення від нашої компанії - відмінне рішення для Клієнта, яке дає можливість відчувати себе спокійно і впевнено, поки вантаж перетинає моря й океани або їде по просторах ближнього зарубіжжя.