Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Канади

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З КАНАДИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В КАНАДІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННя, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Надійна і швидка доставка з Канади

Канада - країна зі стабільною економікою і розвиненим виробництвом. Промисловість Канади виробляє сільськогосподарську техніку, обладнання, іншу продукцію. Тому імпорт з Канади надзвичайно цікавий для українських підприємців. Транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service пропонує рішення по доставці з Канади. 

Чому вигідна доставка вантажу з Канади за допомогою нашої компанії

Багато компаній, що пропонують міжнародні вантажоперевезення, обмежуються безпосередньо транспортуванням вантажів, залишаючи всі супутні проблеми і питання замовникам. Проте давно відомо, що саме ці нюанси найчастіше і є більш складними і непередбачуваними. Компанія Profi Cargo Service працює по-іншому: ми здійснюємо весь комплекс послуг, які потрібні для успішної доставки вантажів з Канади:

  • проведення переговорів з постачальниками, укладення договорів і контрактів, організація закупівлі товарів, у тому числі оптових, у канадських постачальників; (Детальніше)
  • організацію доставки збірних вантажів, якщо це потрібно;
  • оформлення всіх необхідних документів, які потрібні для безперешкодного вивозу та ввозу товарів.
  • допомога при розмитненні вантажів в Україні;
  • організацію доставки обраним видом транспорту (авіа, море);
  • консультації з будь-яких питань, що стосуються доставки вантажу з Канади;
  • страхування вантажу.

Які бувають вантажоперевезення з Канади

Маючи солідний досвід на ринку вантажоперевезень, ми розуміємо, що кожен клієнт індивідуальний і має свої побажання щодо того, як повинна здійснюватися доставка. Комусь потрібно отримати товар якомога швидше, і він готовий заплатити за це будь-які гроші, інший навпаки - готовий почекати, але заощадити. Тому нашими фахівцями були розроблені різні варіанти доставки вантажів з Канади, щоб задовольнити наших замовників:

  • авіадоставка;
  • доставка товарів морем;
  • комбінована доставка.

На кожному з видів вантажоперевезень з Канади варто зупинитися докладніше. Якщо використовується авіадоставка з Канади, це дозволить отримати вантаж в Україні за максимально короткі терміни. Наша компанія співпрацює з авіакомпаніями з світовим ім'ям, що зводить до мінімуму затримки при доставці. Варто відзначити, що авіадоставка досить дорога. Морські перевезення з Канади, навпаки, є бюджетним способом транспортування вантажів. Якщо ви не вимогливі до термінів, морська доставка може стати відмінним варіантом. Крім того, вона дозволяє перевозити великі та негабаритні вантажі, що при використанні авіації неможливо. Окремо варто згадати доставку збірних вантажів з Канади, яка дозволяє додатково економити.

Який би спосіб доставки ви не вибрали, ми гарантуємо, що вона буде здійснена у заздалегідь обумовлені терміни і з контролем всіх етапів процесу доставки. Зверніться в нашу компанію і переконайтеся в цьому особисто!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості