Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Кореї

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З КОРЕЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В КОРЕЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Кореї - затребувана і актуальна

Південна Корея - це один з так званих «азіатських тигрів» - країн, які за короткий період змогли стати з аутсайдерів справжніми лідерами регіону і увійти до світового топу країн з розвитку економіки та виробництва. Сьогодні Південна Корея виготовляє не тільки якісний одяг, продукти харчування та косметику, а й електроніку і побутову техніку: бренди Samsung і LG у всіх на вустах. Таким чином, доставка товарів з Південної Кореї сьогодні має високий попит.

Відповідаючи на запити ринку, наша компанія Profi Cargo Service організувала і налагодила схему, завдяки якій доставка вантажу з Південної Кореї стає простим завданням. Для того, щоб максимально задовольнити запити клієнтів, ми надаємо повний перелік послуг, пов'язаний з доставкою товарів із Кореї:

 • організація переговорів з корейською стороною, укладання контрактів, закупівля товарів;
 • експорт в Корею, імпорт з Кореї, допомога в організації закупівель; (Детальніше)
 • консолідація вантажів, збірні вантажі з Кореї;
 • оформлення всіх необхідних документів для міжнародної доставки;
 • митне очищення в Україні;
 • доставка безпосередньо на склад замовника;
 • страхування вантажу;
 • консультаційні послуги з питань вибору виду доставки, юридичних нюансів і т.д.

Завдяки цьому для клієнтів доставка вантажу з Південної Кореї стає максимально простою, тому що всі проблемні моменти ми беремо на себе.

Як здійснюється доставка вантажу з Кореї

Припустимо, вам потрібно закупити товари оптом з Кореї, наприклад, партію побутової техніки. Як це здійснити? Якщо ви вже провели переговори з постачальниками і контракт підписаний, ви можете просто вибрати один з видів доставки вантажів з Південної Кореї:

 • авіадоставка;
 • морські вантажні перевезення з Кореї;
 • комбінований маршрут.

Якщо ж контракт не підписаний, ми можемо навіть без вашої особистої присутності провести переговори, здійснити закупівлю, зібрати і оформити вантаж, після чого відправити його в Україну обраним способом. Вам залишиться тільки отримати вантаж з рук представника нашої компанії.

Чим відрізняються різні види доставки вантажів з Кореї

Авіадоставка з Кореї - це зручно, свій вантаж ви можете отримати в лічені дні після готовності до відправки. Але майте на увазі, що вартість такого рішення вища. Навпаки, морські перевезення з Кореї максимально бюджетні, але час доставки солідний, і його не завжди можна точно розрахувати.

Доставка збірних вантажів з Кореї - додаткова економія

Якщо ви цінуєте свої кошти, то напевно захочете заощадити на доставці з Кореї. Домогтися цього можна за рахунок формування збірних вантажів. Як відомо, доставка вантажу з Кореї, як і з будь-якої іншої країни, здійснюється в основному в контейнерах, які мають певні розміри. І оплата найчастіше йде не за весь товар, а за обсяг контейнера, і навіть якщо ви його заповнили тільки наполовину, заплатити доведеться за цілий. Тому і в доставці товарів з Кореї стали використовуватися збірні вантажі, коли контейнери заповнюються максимально за допомогою товарів з інших партій. Це дозволяє раціонально використовувати місце в контейнерах і розділити витрати на всіх замовників.

Звертайтеся в компанію Profi Cargo Service і переконайтеся в тому, що доставка з Південної Кореї - це просто, вигідно і надійно.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості