Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Франції

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З франції - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У францію, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Франції: як здійснити і в чому переваги

Франція - це країна, яка славиться на весь світ своїми товарами. Хто не чув про французьке вино, шоколад, взуття, одяг? Та й крім перерахованого, у Франції виробляють дуже багато інших якісних товарів. Проблема лише в тому, як організувати доставку вантажів з Франції, адже мати власну службу доставки по кишені далеко не кожному. Саме тому і знадобляться послуги компанії Profi Cargo Service, за допомогою якої доставка з Франції здійснюється в короткі терміни і за індивідуальними для клієнта умов.

З чого складається доставка вантажів з Франції

Для нашої компанії перевезення вантажів з Франції - це не просто банально перемістити вантаж з однієї країни в іншу. Ми пропонуємо для наших клієнтів весь спектр послуг, які можуть бути корисні при зовнішньоекономічних зв'язках з Францією. Це означає, що ми допоможемо:

  • організувати закупівлю товарів, в тому числі оптових, у французьких постачальників; (Детальніше)
  • доставити вантаж до місця призначення;;
  • при необхідності - сформувати збірний вантаж;
  • оформити всі необхідні документи на товар;
  • провести митне очищення і залагодити всі нюанси при перетині кордонів;
  • доставити товар безпосередньо замовнику;
  • при постачанні на нашого імпортера - надати пакет документів для торгівлі в Україні.

Такий підхід дозволяє нашим клієнтам замовити доставку товарів з Франції і перестати турбуватися про всі труднощі, які можуть бути пов'язані з процесом транспортування вантажів.

Які бувають види вантажоперевезення з Франції

Для того щоб забезпечити максимальну гнучкість у наданні своїх послуг, ми пропонуємо всім нашим клієнтам самостійно вибирати, яким способом буде здійснена доставка. У всіх замовників є можливість вибрати такі види доставки:

  • авіадоставка;
  • доставка вантажів з Франції по морю;
  • наземнаядоставка з Франції.

Звичайно, кожен з перерахованих вище способів доставки має свої переваги, так само як і недоліки. Наприклад, доставка товарів з Франції із залученням авіації - це дуже швидко, але досить дорого, морська доставка, навпаки, більш повільна, зате дешева. Автомобільна доставка - оптимальна за часом, і за вартістю.

Що таке доставка збірних вантажів з Франції?

Останнім часом стала досить популярною доставка збірних вантажів з Франції, проте не всі знають, що це таке, і, відповідно, не можуть скористатися цим видом вантажоперевезень з Франції. Збірна доставка передабачає, що в один і той же контейнер або автомобіль можуть бути упаковані товари з різних партій, а іноді - навіть різних власників. Що це дає для замовників? Справа в тому, що таким чином вдається більш ефективно і раціонально використовувати місце в контейнері або фурі, що позитивно відображається на ціні доставки. Таким чином, збірні вантажі з Франції для клієнтів завжди виходять дешевшими. Наша компанія надає послугу відправки збірних вантажів з Франції всім бажаючим.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості