Новости
Комплексные логистические решения
044 364 77 88
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Задать вопрос

Украина и Катар договорились о сотрудничестве в сфере авиаперевозок

28.10.16

air27 октября Украина и Катар подписали меморандум о взаимопонимании в сфере в авиаперевозок.

Администрация лондонского порта вводит бонусы для судовладельцев

19.09.16

Порт Лондона стал первым портом Великобритании, который стимулирует судовладельцев модернизировать свои суда с целью улучшения их экологических показателей в рамках программы по уменьшению воздействия на окружающую среду порта. Об этом сообщает mortrans.info.

Авиакомпаниям приготовили новые правила по уплате госсборов для избежания махинаций

15.06.16

62568Госавиаслужба инициировала усовершенствование механизма уплаты государственных сборов в спецфонд финансирования общегосударственных расходов на авиадеятельность и участие Украины в международных авиаорганизациях. Об этом сообщает Интерфакс-Украина со ссылкой на соответствующий проект постановления Кабмина.

Україна офіційно приєдналася до Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA)

18.05.16

Сьогодні, 18 травня, завершилася офіційна процедура приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA). З цього дня українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.

Міністерство фінансів запроваджує систему "Єдиного вікна" на митниці

18.05.16

За дорученням Прем’єр-міністра, Міністерство фінансів розробило концепцію створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно» - електронної системи обміну даними, що сприятиме спрощенню митних процедур та усуне можливості для корупційних проявів на митниці. Проект буде запроваджений на митницях України з 1 серпня 2016 року.

Мінфін запроваджує автоматизовану процедуру роботи з митними деклараціями, що ліквідує можливості для суб’єктивізму та корупції в митних органах

28.04.16

Міністерство фінансів внесло зміни до порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації. Зокрема, запроваджується автоматичний розподіл митних декларацій між інспекторами митниць.

БУДЬТЕ В КУРСЕ СОБЫТИЙ! Подписаться на новости: