Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Вантажні авіаперевезення

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ У БІЛЬШ НІЖ 100 КРАЇНАХ СВІТУ
ДоставляєМО від 25 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ - ВІД КІЛЬКОХ ГОДИН
НАДАЄМО КОМПЛЕКС послуг з авіаперевезенНЯ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В АЕРОПОРТУ, АВІАПЕРЕЛІТ, ЗАМИТНЕННЯ, розмитнення
 У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ
МИ добиваЄМОСЬ зниження ціни В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА
ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

"Профі Карго Сервіс" пропонує повний комплекс послуг з авіадоставки вантажів в Україну

Наш досвід авіадоставки різноманітних вантажів дозволяє нам говорити, що послуги будуть надані своєчасно і в повному обсязі

Ми виконуємо оформлення всіх необхідних документів для безперешкодного проходження кордонів, митних служб при авіадоставці вантажів

Замовити послугу

Вантажні авіаперевезення - швидко і зручно

У сучасному світі міжнародна торгівля займає солідне місце в загальній структурі економіки. Щодня тисячі тонн вантажів переміщаються між країнами і континентами. Досить важливе місце в цьому процесі посідають міжнародні вантажні авіаперевезення.

Звичайно, вантажі доставляються не тільки за допомогою літаків - для цього використовуються всі види транспорту. Однак саме авіадоставка вантажів забезпечує переваги, недоступні всім іншим видам доставки.

Транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service пропонує своїм клієнтам послуги авіадоставки до Києва з багатьох точок світу. Географія авіаперевезень дійсно широка. Завдяки наявності надійних партнерів в різних країнах світу ми здійснюємо доставку з США та Канади, Китаю і Японії, Індії, країн Європи, Бразилії, Аргентини та інших країн. Profi Cargo Service має договірні відносини з усіма авіакомпаніями, представленими в Україні, і готова допомогти у здійсненні авіадоставки з України практично в будь-яку точку світу. Тобто ми працюємо як з імпортними, так і з експортними вантажами.

Швидкість доставки - перевага міжнародних вантажних авіаперевезень

Клієнти, які вибирають в якості основного способу транспортування товарів авіадоставку, роблять свій вибір не просто так. Вантажні авіаперевезення мають ряд переваг, які і відрізняють їх від всіх інших видів вантажоперевезень.

Отже, серед переваг, які надає авіадоставка вантажу, можна виділити в першу чергу швидкість доставки. Безумовно, це найважливіша характеристика авіадоставки карго. Жоден інший варіант транспортування не зможе доставити ваш вантаж з-за океану всього за 2-3 дні. Для деяких видів вантажів, наприклад, для тих, які швидко псуються, це, мабуть, єдиний спосіб доставки.

Авіадоставка вантажів щодо інших способів доставки коштує дорожче. Але коли потрібно привезти вантаж в обмежений термін, швидко і надійно - цей спосіб доставки буде найкращим варіантом.

Здешевити авіадоставку в Україні можна за допомогою комбінованого перевезення, коли вантаж прилітає в один з великих аеропортів Європи, наприклад, Франкфурт, і потім доставляється автомобілем в Україні. Цей спосіб доставки на 3-4 дні довше за термінами, але дешевший за ціною.

З практики можемо сказати, що найбільш часто в Україну літаком возять електроніку, комп'ютерні комплектуючі та аксесуари, медичні препарати, вакцини, продукти харчування.

Для розрахунку вартості авіадоставки, крім стандартних даних - назви товару, місця відвантаження та доставки в Україну, ваги, обсягу вантажу, необхідно знати також габарити кожного місця, оскільки розмір вантажу обмежується розмірами літака. Крім того, в авіаперевезеннях існує поняття об'ємної ваги. Якщо 1м3 вантажу важить менше 167кг, наприклад 100кг, то розрахунковий вага для формування пропозиції на авіапереліт буде не фактичним 100 кг, а об'ємним - 167 кг.

Співробітники нашої компанії поможуть розібратися в тонкощах авіадоставки і оперативно зроблять розрахунок вартості авіадоставки. Коли у Вас є потреба в авіадоставці - звертайтеся в Profi Cargo Service.

Вам потрібна швидка доставка з Китаю?

За період своєї діяльності компанія Profi Cargo Service набула досвіду в доставці вантажів з багатьох країн світу, але найпопулярнішим маршрутом був і залишається Китай. У нас є агенти в багатьох містах Китаю. Їх склади і можливості ми успішно використовуємо для оперативної обробки вантажу. Ми пишаємося тим, що зарубіжні партнери нам довіряють і ми теж можемо на них покластися, незалежно від того, наскільки об'ємне замовлення або який вид вантажу нам потрібно доставити. Для нас довіра має надзвичайну цінність.

З нами авіадоставка в Київ здійснюється професійно і без проблем

Авіадоставка в Київ від компанії Profi Cargo Service включає в себе велику кількість послуг, які необхідні для успішного здійснення авіадоставки:

  • Доставка вантажу в аеропорт, його оформлення і завантаження на авіатранспорт;
  • Відстеження переміщення вантажу, контроль за дотриманням термінів доставки;
  • Оформлення всіх документів для безперешкодного отримання вантажу клієнтом.

При необхідності ми також можемо запропонувати додаткові послуги:

   • страхування вантажу;
   • зберігання вантажу на складі;
   • пакування та маркування.
замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості