Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Збірні вантажі

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ БІЛЬШ НІЖ В 100 КРАЇНАХ СВІТУ
ДоставляЄмО ВІД 1M3
ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЬНИМ, МОРСЬКИМ, АВІАЦІЙНИМ ТРАНСПОРТОМ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ - КОНСОЛІДАЦІЮ НА СКЛАДІ, ФРАХТ ОБРАНИМ ТРАНСПОРТОМ, ЗАМИТНЕННЯ, РОЗМИТНЕННЯ
У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ
МИ ДОБИВАЄМОСЬ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА
ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

"Профи Карго Сервис" предлагает полный комплекс услуг по доставке сборных грузов.

Ми пропонуємо доставку збірних вантажів з Європи, Америки, Китаю, інших країн світу.

У нас налагоджені маршрути і система доставки збірних вантажів.

Замовити послугу

Що таке збірні вантажі і чим вони вигідні

Уявіть, що ви тільки починаєте міжнародну діяльність, і поки закуповуєте товари невеликими партіями, і вони не можуть заповнити навіть один повний контейнер. Або, приміром, в стандартний контейнер поміщається 30 одиниць товару, а потрібно перевезти 100. Таким чином, ви зможете заповнити три контейнери, а четвертий буде заповнений тільки частково. Якби перевезення збірного вантажу як послуги не існувало, вам довелося б оплачувати неповний контейнер точно так само, як і заповнений, тому що транспортні компанії стягують плату за кожен контейнер. Але сьогодні доставка збірних вантажів - популярна послуга, і компанія Profi Cargo Service вважає її основними напрямками своєї роботи.

Як здійснюється перевезення збірних вантажів

В організаційному і технічному плані доставка збірного вантажу набагато складніше звичайної доставки. Це пояснюється принципами оформлення і транспортування збірних вантажів з Європи чи іншого регіону, а також певною матеріальною базою. Для того щоб доставка збірних вантажів в Україні була швидкою і надійною, компанія Profi Cargo Service забезпечує:

  • наявність спеціальних консолідаційних складів на території країн, звідки здійснюються вантажоперевезення збірного вантажу;
  • підготовлений і досвідчений персонал, який зможе швидко і безпомилково сформувати збірні вантажі, правильно їх промаркувати і відправити їх за призначенням;
  • послуги перепакування, упаковки в більш міцну тару, консолідації, очікування наступної партії товару;
  • оформлення всіх необхідних документів для безперешкодного проходження кордонів, митних служб, а також для безпомилкової ідентифікації вантажів по прибутті.

У чому основні вигоди доставки збірного вантажу

Звичайно, перевезення збірних вантажів спочатку була розроблена як послуга, яка дозволяє економити. Причому це економія як для замовника, так і для перевізника: можна перевезти більше вантажу за один раз, оптимізується використання корисних площ. Економія під час перевезення збірного вантажу може досягати 30-40 відсотків від загальної вартості перевезення, що досить непогано, погодьтеся.

Однак знижена вартість вантажоперевезення збірного вантажу - не єдина перевага. Завдяки цій послузі замовник може оптимізувати час доставки вантажів, оскільки є можливість привести відразу всі партії товару, щоб не відправляючи їх по одній - консолідаційний склад таке дозволяє. Крім того, часто перевезення збірних вантажів здійснюється «до дверей», що безсумнівно зручно для клієнта.

Механізм доставки збірних вантажів від нашої компанії

Вантажоперевезення збірних вантажів - це чітка послідовність дій, які в комплексі дозволяють отримати надійну і швидку доставку вашого товару. Якщо не надати потрібної уваги якомусь з елементів - порушиться вся схема. Стандартно перевезення збірного вантажу складаються з таких етапів:

  • надходження вантажів на консолідаційний склад;
  • обробка вантажів, що надійшли, формування збірного вантажу, перепакування, маркування тощо.;
  • оформлення всіх документів, які будуть потрібні для транспортування;
  • відправка збірного вантажу і його доставка замовнику.

Збірні вантажі з Європи - найбільш популярний напрямок

Найбільш часто клієнти замовляють доставку збірних вантажів з Європи. Це пов'язано з тим, що товарообіг між Україною і ЄС постійно зростає. Для того щоб задовольнити зростаючий попит. Наша компанія організувала окремий консолідаційний склад в Польщі, де формуються всі збірні вантажі з Європи. І вже потім, коли вони сформовані, відправляються своїм замовникам. Це вигідно для всіх сторін, задіяних у доставці.

Також популярним напрямком є ​​доставка збірних вантажів з країн Азії - Китаю, Індії, Таїланду, В'єтнаму, Кореї, інших країн. Для азіатського напрямку нашою компанією розроблено спеціальний маршрут для доставки збірних вантажів, який вигідний і з точки зору ціни і тривалості доставки.

Збірні вантажі з Китаю

На ринку міжнародних вантажоперевезень логістична компанія Profi Cargo Service зайняла міцні позиції, демонструючи високі стандарти обслуговування. Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, однією з яких є збірні вантажі з Китаю. Їх доставка може здійснюватись за допомогою будь-якого з існуючих видів перевезень.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості