Доставка з Канади ✔ Доставка збірних вантажів з Канади, вантажоперевезення
Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Канади

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З КАНАДИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В КАНАДІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Надійна і швидка доставка з Канади

Канада - країна зі стабільною економікою і розвиненим виробництвом. Промисловість Канади виробляє товарів навряд чи менше, ніж сусідні США, а ціни на продукцію тут нижче. Тому імпорт з Канади надзвичайно вигідний для підприємців. Єдина проблема: Канада відокремлена від України великою відстанню і океаном, так що доставка товарів з Канади значно ускладнена. Однак транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service пропонує рішення - замовити доставку з Канади у нас.

Чому вигідна доставка вантажу з Канади за допомогою нашої компанії

Багато компаній, що пропонують міжнародні вантажоперевезення, обмежуються безпосередньо транспортуванням вантажів, залишаючи всі супутні проблеми і питання замовникам. Проте давно відомо, що саме ці нюанси найчастіше і є більш складними і непередбачуваними. Компанія Profi Cargo Service працює по-іншому: ми здійснюємо весь комплекс послуг, які потрібні для успішної доставки вантажів з Канади:

  • проведення переговорів з постачальниками, укладення договорів і контрактів, організація закупівлі товарів у канадських постачальників, у тому числі оптових закупівель;
  • організацію доставки збірних вантажів, якщо це потрібно;
  • оформлення всіх необхідних документів, які потрібні для безперешкодного вивозу та ввозу товарів.
  • допомога при розмитненні вантажів в Україні;
  • при комплексному підході - надання документів для торгівлі в Україні;
  • консультації з будь-яких питань, що стосуються доставки вантажу з Канади.

Які бувають вантажоперевезення з Канади

Маючи солідний досвід на ринку вантажоперевезень, ми розуміємо, що кожен клієнт індивідуальний і має свої побажання щодо того, як повинна здійснюватися доставка. Комусь потрібно отримати товар якомога швидше, і він готовий заплатити за це будь-які гроші, інший навпаки готовий почекати, але заощадити. Тому нашими фахівцями були розроблені різні варіанти доставки вантажів з Канади, щоб задовольнити наших замовників:

  • авіадоставка;
  • доставка товарів морем;
  • комбінована доставка.

На кожному з видів вантажоперевезень з Канади варто зупинитися докладніше. Якщо використовується авіадоставка з Канади, це дозволить отримати вантаж в Україні в максимально стислі терміни. Наша компанія співпрацює з вантажними авіакомпаніями зі світовим ім'ям, що зводить до мінімуму затримки при доставці і повну страховку вантажів. Варто відзначити, що авіадоставка досить дорога. Морські перевезення з Канади, навпаки, є бюджетним способом транспортування вантажів. Якщо ви не вимогливі до термінів, морська доставка може стати відмінним варіантом. Крім того, вона дозволяє перевозити великі та негабаритні вантажі, що при використанні авіації неможливо. Окремо варто згадати доставку збірних вантажів з Канади, яка дозволяє додатково економити.

Який би спосіб доставки ви не вибрали, ми гарантуємо, що вона буде здійснена у заздалегідь обумовлені терміни і з контролем всіх етапів процесу. Зверніться в нашу компанію і переконайтеся в цьому особисто!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод