Доставка з США товарів вантажів з Америки в Україну
Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка із США

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ ІЗ США - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У США, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Як влаштована доставка зі США: особливості та тонкощі процесу

Сполучені Штати Америки - це країна, яка виробляє величезну кількість всіляких товарів, причому найвищої якості. Серед іншого, особливо варто виділити американську побутову техніку та електроніку, продукти харчування, автомобілі та верстати, одяг, взуття, побутову хімію. Але є одна проблема: США відокремлені від України дуже великою відстанню, значна частина якого - це океан. Далеко не кожен підприємець може собі дозволити організувати власну доставку товарів з Америки - це і дорого, і технічно складно.

Чим вигідна доставка з Америки в Україну для наших клієнтів

Для того, щоб полегшити процес доставки товарів з Америки в Україну, наша компанія Profi Cargo Service пропонує свої послуги. Ми здійснюємо міжнародні вантажоперевезення з США, Європи, деяких країн Азії. На користь нашої компанії говорять багато факторів, серед яких можна відзначити такі:

  • оперативність: якщо клієнтові потрібно здійснити доставку з Америки в Україну максимально швидко, ми допоможемо в цьому, і авіадоставка забезпечить потрапляння товару до клієнта в короткі терміни;
  • широкий спектр послуг: ми не просто доставляємо товар з пункту А в пункт Б, ми беремо на себе весь комплекс пов'язаних з цим заходів, починаючи від підписання контрактів з американськими партнерами, закупівлі товарів, оформлення всіх необхідних документів і закінчуючи розмитненням вантажів з США при їх надходженні в Україну;
  • завдяки диференційованим варіантам вантажоперевезення з США у клієнтів є вибір, який саме шлях транспортування товарів вибрати. Від цього безпосередньо залежить ціна, адже, наприклад, морські вантажоперевезення з США обійдуться набагато дешевше авіадоставки;
  • клієнтоорієнтованість: наші замовники - найголовніше для нас, тому ми надаємо їм зручні умови співпраці, індивідуальний підхід і лояльність.

Якими способами може здійснюватися доставка вантажів з США

Для того, щоб надати нашим клієнтам максимальну свободу вибору, ми пропонуємо кілька варіантів доставки зі США, які відрізняються між собою за вартістю, часу, який витрачається на доставку вантажу з Америки. Звичайно, кожен із способів доставки має як переваги, так і недоліки, тому клієнтові потрібно буде визначитися, який саме варіант доставки вантажу з США в Україну його влаштує.

Ми надаємо наступні види вантажоперевезень із США в Україну:

  • доставка вантажів з США за допомогою авіації (авіадоставка);
  • доставка морем із США;
  • комплексна доставка, коли використовуються вищевказані два види доставки, а також до них іноді додається наземна доставка.

Авіадоставка вантажів з США в Україну

Якщо вам потрібно швидко і надійно, під конкретну дату доставити ваш товар, то єдиний варіант - це авіадоставка з Америки. Зрозуміло, що з літаком по швидкості змагатися не може жоден інший транспорт: вантаж може бути доставлений за 2-3 дні. Компанія Profi Cargo Service має надійних авіа агентів у США, тому ми можемо забезпечити доставку в обумовлені терміни, що особливо важливо для тих клієнтів, яким кожна хвилина дорога.

Варто зауважити, що доставка вантажів з Америки допомогою авіатранспорту не позбавлена ​​недоліків. І основний з них - це висока вартість доставки вантажів з США. Загалом-то, це й зрозуміло, адже використання літаків не може бути дешевим, але і тут можна трохи заощадити, використавши комбінований спосіб доставки, коли вантаж прилітає з Америки в один з великих аеропортів Європи, наприклад, Франкфурт або Варшаву, і звідти доставляється автомобілем в Україну.

Якими перевагами володіє доставка морем із США

Якщо для вас час не є критичним фактором, і ви хочете, щоб вартість доставки вантажу з США була максимально низькою, ідеальний варіант - це морська доставка вантажів з Америки.

Плануючи використовувати морську доставку з Америки, зверніть увагу на те, що вантаж в Україні може йти 30-50 днів. Скоротити цей час допоможе знову таки комбінований спосіб доставки, коли вантаж з великого морського порту Європи (наприклад з Роттердама або Гамбурга) в Україні перевозиться автомобілем.

Які переваги дає доставка збірних вантажів з США

Доставка збірних вантажів передбачає те, що в один контейнер можуть бути поміщені товари з різних партій, і навіть вантажі різних замовників. Це хороший спосіб для доставки невеликих партій товарів. Такий підхід дозволяє більш раціонально проводити доставку товарів з Америки в Україну, що в кінцевому рахунку призводить до суттєвої економії. Звичайно, якщо ви в основному купуєте товари оптом з США, цей варіант доставки не буде для вас оптимальним, а от у випадку доставки різнорідних товарів може виявитися дуже вигідним і зручним. Наша компанія здійснює доставку збірних вантажів з США в Україну вже давно, і має в цьому великий досвід, підтверджений десятками задоволених клієнтів.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод