Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Індонезії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З індонезії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в індонезії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Що в себе включає доставка вантажів з Індонезії

Індонезія відноситься до категорії найбільш перспективних, з точки зору економіки, країн, що розвиваються - так званої групи одинадцяти, тобто країн з високою ймовірністю перетворення своїх національних економік в найбільші локомотиви Міжнародної системи економічних відносин. Багато великих міжнародних корпорацій мають свої виробничі потужності в Індонезії, де зазвичай, закінчується цикл виробництва товару і звідки здійснюється доставка кінцевого продукту.
Індонезія найбільший світовий виробник електроніки, міді, нікелю, олова, вугілля, какао і пальмового масла. Будь-який вантаж ми можемо доставити в Україну.

Кожен, хто хоча б раз мав спараву з вантажоперевезеннями, знає, що перевезти товари з однієї країни в іншу - це найпростіша частина процесу. Більш серйозної підготовки та уваги вимагає юридична сторона питання: оформлення договорів, контрактів, робота з митницею і т.д. Тому пропонуючи своїм клієнтам доставку товарів з Індонезії, ми також здійснюємо всі супутні процедури:

  • експорт в Японію, імпорт з Японії, допомога в організації закупівель; (Детальніше)
  • переговори з постачальниками, контроль їх роботи, укладання контрактів на постачання товарів;
  • тимчасове зберігання товару перед відправкою на своїх складах, консолідація вантажів;
  • оформлення всіх необхідних документів, передбачених законодавством обох країн;
  • допомога у здійсненні митних процедур при надходженні товару на територію України;
  • страхование груза.

Способи доставки товарів з Індонезії

Доставка вантажів з Індонезії здійснюються авіатранспортом через аеропорт «Джакарта Cухарно-Хатта» (CGK). Також Ви можете скористатися послугою авіадоставки з о. Балі і на о. Балі через аеропорт Денпасар. Авіаперевезення вантажів - найшвидший спосіб вантажоперевезень сьогодні. У разі морських перевезень з Індонезії, вантаж відправляється з портів Джакарта і Сурабая.
Залежно від характеру вантажу, терміновості його поставок та інших чинників, наша компанія пропонує замовникам на вибір кілька варіантів доставки:

  • авіаперевезення - відмінний варіант для доставки. Скориставшись вантажною авіацією, клієнт зможе отримати товар всього лише за декілька днів після укладення договору. Слід врахувати, що авіадоставка - досить дорогий вид вантажоперевезень;
  • морські перевезення з Індонезії підійдуть тим, хто доставляє товари тривалих термінів зберігання, а також тим, хто хоче заощадити, так як це найдешевший варіант доставки;
  • доставка збірних вантажів в морських контейнерах для невеликих партій вантажів;
  • мультимодальні перевезення при виборі комплексу доставки.

Ми здійснюємо доставку на будь-яких умовах Інкотермс (EXW, CPT, CIF, FOB тощо) і підбираємо контейнер, універсальний або спеціальний (20, 40, 45Ф DV, DC, GP, OT, HT, HC, RC, TC та ін.) під будь-які типи ваших вантажів.

При цьому від вибору способу доставки не залежить те, що кожен вантаж ми доставимо максимально швидко і надійно. Можете довіряти нам.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості