Доставка з Японії ✔ Доставка товарів та вантажу з Японії
Комплексні логістичні рішення
044 364 77 88
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Японії

Имеем собственных агентов
Срок доставки - авиа от 1 дня, море - от 35 дней
Доставляем от 50 кг до 250 тонн и более
Доставляем морским и авиатранспортом, работаем со сборными и негабаритными грузами
Предоставляем комплекс услуг по доставке из Китая - оформление груза в Китае, консолидацию, доставку, экспедирование в портах и аэропортах, таможенное оформление
15 лет опыта работы в логистике, команда профессионалов
Персональный клиент-менеджер, индивидуальный подход
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Як здійснюється доставка з Японії

Японія - це країна, яка виробляє одні з найбільш якісних у світі товарів. Електроніка та побутова техніка японської збірки не мають рівних, японські продукти - екологічно чисті і корисні, а японський одяг - це зразок стилю і якості. Єдина проблема - Японію та Україну розділяють тисячі кілометрів. Тому доставка товарів з Японії сьогодні - затребувана послуга. А завдяки нашій компанії Profi Cargo Service доставка вантажів з Японії стає набагато простішою.

У чому переваги доставки товарів з Японії з нашою компанією

Здійснити доставку з Японії пропонують багато компаній. Однак найчастіше послуги таких компаній полягають тільки в тому, щоб доставити товар, грубо кажучи, «з пункту А в пункт Б», не піклуючись про інші аспекти доставки. Ми працюємо по-іншому: клієнт, який вибирає Profi Cargo Service, отримує повний спектр послуг, пов'язаних з доставкою вантажів з Японії, які включають в себе:

  • проведення переговорів з постачальниками, укладання контрактів на поставку;
  • доставку збірних вантажів з Японії, їх оформлення та консолідація;
  • юридична підтримка, оформлення всіх необхідних документів на поставку;
  • митне оформлення на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі;
  • консультативні послуги.

Таким чином, звернувшись до нас, ви отримаєте не просто доставку вантажу з Японії, а повний спектр пов'язаних з цим послуг.

Доставка вантажів з Японії: можливі варіанти

Кожен клієнт, який звертається до нас, унікальний. У нього свої вимоги до доставки, побажання і т.д. Тому, щоб замовник залишився задоволений, ми пропонуємо різні способи доставки, серед яких слід згадати такі:

  • авіадоставка з Японії;
  • доставка товарів морем;
  • комбінована доставка.

Чим відрізняються різні види вантажоперевезення з Японії

Вибираючи той чи інший вид вантажоперевезень, потрібно спочатку знати, в чому між ними основні відмінності. Авіадоставка - це найшвидший спосіб отримати свій товар, тому він часто використовується для транспортування товарів, які швидко псуються (морепродукти, фрукти, інші продукти харчування). Це досить дорогий вид доставки. Якщо мова йде про морські перевезення з Японії, то це оптимальний вибір для доставки великих партій товару, а також для того, щоб привезти товари оптом з Японії, оскільки це найдешевший вид доставки. Доставка збірних вантажів з Японії теж можлива за допомогою транспортування вантажів морем. Тільки зверніть увагу на те, що морські перевезення займають досить багато часу (близько 40 днів).

Який би варіант вантажоперевезень з Японії ви не вибрали, будь то делікатесна риба, сучасні телевізори або інші товари оптом з Японії, ви завжди можете покластися на нашу компанію, і ми не підведемо!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод