Доставка з Кореї ✔ Доставка вантажу з Кореї ✔ Збірні вантажі, доставка вантажів з південної Кореї
Комплексні логістичні рішення
044 364 77 88
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Кореї

Имеем собственных агентов
Срок доставки - авиа от 1 дня, море - от 35 дней
Доставляем от 50 кг до 250 тонн и более
Доставляем морским и авиатранспортом, работаем со сборными и негабаритными грузами
Предоставляем комплекс услуг по доставке из Китая - оформление груза в Китае, консолидацию, доставку, экспедирование в портах и аэропортах, таможенное оформление
15 лет опыта работы в логистике, команда профессионалов
Персональный клиент-менеджер, индивидуальный подход
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Кореї - затребувана і актуальна

Південна Корея - це один з так званих «азіатських тигрів» - країн, які за короткий період змогли стати з аутсайдерів справжніми лідерами регіону і увійти до світового топу країн з розвитку економіки та виробництва. Сьогодні Південна Корея виготовляє не тільки якісний одяг, продукти харчування та косметику, а й електроніку і побутову техніку: бренди Samsung і LG у всіх на вустах. Таким чином, доставка товарів з Південної Кореї сьогодні має високий попит.

Відповідаючи на запити ринку, наша компанія Profi Cargo Service організувала і налагодила схему, завдяки якій доставка вантажу з Південної Кореї стає простим завданням. Для того, щоб максимально задовольнити запити клієнтів, ми надаємо повний перелік послуг, пов'язаний з доставкою товарів із Кореї:

  • організація переговорів, підписання контрактів з корейськими постачальниками;
  • закупівля товарів в Південній Кореї;
  • збірні вантажі з Кореї, їх консолідація і пересилання;
  • оформлення всіх необхідних для міжнародної відправки документів, включаючи митні декларації;
  • митне очищення вантажів після прибуття в країну призначення;
  • при комплексній послузі - надання пакету документів для торгівлі в Україні.

Завдяки цьому для клієнтів доставка вантажу з Південної Кореї стає максимально простою, тому що всі проблемні моменти ми беремо на себе.

Як здійснюється доставка вантажу з Кореї

Припустимо, вам потрібно закупити товари оптом з Кореї, наприклад, партію побутової техніки. Як це здійснити? Якщо ви вже провели переговори з постачальниками і контракт підписаний, ви можете просто вибрати один з видів доставки вантажів з Південної Кореї:

  • авіадоставка;
  • морські вантажні перевезення з Кореї;
  • комбінований маршрут.

Якщо ж контракт не підписаний, ми можемо навіть без вашої особистої присутності провести переговори, здійснити закупівлю, зібрати і оформити вантаж, після чого відправити його в Україну обраним способом. Вам залишиться тільки отримати вантаж з рук представника нашої компанії.

Чим відрізняються різні види доставки вантажів з Кореї

Авіадоставка з Кореї - це зручно, свій вантаж ви можете отримати в лічені дні після готовності до відправки. Але майте на увазі, що вартість такого рішення вища. Навпаки, морські перевезення з Кореї максимально бюджетні, але час доставки солідний, і його не завжди можна точно розрахувати.

Доставка збірних вантажів з Кореї - додаткова економія

Якщо ви цінуєте свої кошти, то напевно захочете заощадити на доставці з Кореї. Домогтися цього можна за рахунок формування збірних вантажів. Як відомо, доставка вантажу з Кореї, як і з будь-якої іншої країни, здійснюється в основному в контейнерах, які мають певні розміри. І оплата найчастіше йде не за весь товар, а за обсяг контейнера, і навіть якщо ви його заповнили тільки наполовину, заплатити доведеться за цілий. Тому і в доставці товарів з Кореї стали використовуватися збірні вантажі, коли контейнери заповнюються максимально за допомогою товарів з інших партій. Це дозволяє раціонально використовувати місце в контейнерах і розділити витрати на всіх замовників.

Звертайтеся в компанію Profi Cargo Service і переконайтеся в тому, що доставка з Південної Кореї - це просто, вигідно і надійно.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод