Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Білорусії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З БІЛОРУСІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В БІЛОРУСЬ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Білорусії: як здійснити

Економіки України та Білорусії тісно пов'язані між собою. І справа не тільки в тому, що країни розташовані по сусідству. Промисловість Білорусії виробляє значну кількість якісних і недорогих товарів, які із задоволенням купуються в Україні. Послуги з доставки вантажів з Білорусі були актуальні завжди, а на тлі погіршення відносин з Росією стали затребувані ще більше. Компанія Profi Cargo Service як один з лідерів на ринку вантажоперевезень пропонує своїм клієнтам скористатися доставкою вантажів з Білорусі на вигідних умовах.

Що потрібно знати про вантажоперевезення з Білорусії

Незважаючи на те, що Білорусь межує з Україною, доставка з цієї країни достатньо складна, в основному організаційно. Ускладнюється доставка товарів з Білорусії тим, що країна входить в так званий Митний союз, який накладає на державні органи певні правила поведінки з вантажами, причому вони досить суворі, і недосвідчена людина відразу не розбереться з ними. Саме тому краще скористатися нашими послугами, оскільки компанія Profi Cargo Service пропонує не просто вантажоперевезення з Білорусії, а цілий комплекс пов'язаних послуг:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення міжнародних договорів купівлі товарів на території Білорусії;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу та ввезення товарів, митне оформлення вантажів з Білорусії по прибуттю в Україну;
  • при комплексному підході - оформлення вантажу на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

Як і за допомогою чого здійснюється доставка з Білорусії

В залежності від потреб клієнта, наша компанія надає такі види доставки:

  • автодоставка з Білорусії;
  • доставка вантажу з Білорусії залізницею;

У рідкісних випадках використовується авіадоставка вантажів.

Як не помилитися при виборі способу вантажоперевезення з Білорусії

Для того, щоб доставка вантажів з Білорусії була максимально вигідною і зручною для клієнта, дуже важливо правильно здійснити розрахунок собівартості доставки та обрати спосіб доставки. Проконсультувати з питань вантажоперевезення з Білорусії можуть співробітники нашої компанії. Якщо ви не впевнені в тому, який варіант доставки вибрати, чи буде проект вигідним, зверніться до наших фахівців, розповівши про те, який товар потрібно доставити, звідки і куди, в якій кількості, які побажання до швидкості і вартості доставки. На підставі отриманих даних наші фахівці зможуть підказати той варіант міжнародних вантажоперевезень з Білорусії, який є оптимальним для вас. Також ми зробимо розрахунок економіки доставки вашого вантажу - ви отримаєте дані про всі витрати з постачання і зможете приймати рішення про доцільність майбутньої угоди. Звертайтеся!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості