Доставка з Білорусії вантажу, товарiв ✔ Вантажоперевезення з Білорусії (Білорусі)
Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Білорусії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З БІЛОРУСІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В БІЛОРУСЬ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Білорусі: як здійснити

Економіки України та Білорусі тісно пов'язані між собою. І справа не тільки в тому, що країни розташовані по сусідству. Промисловість Білорусі виробляє значну кількість якісних і недорогих товарів, які із задоволенням купуються в Україні. Послуги з доставки вантажів з Білорусі були актуальні завжди, а на тлі погіршення відносин з Росією стали затребувані ще більше. Компанія Profi Cargo Service як один з лідерів на ринку вантажоперевезень пропонує своїм клієнтам скористатися доставкою вантажів з Білорусі на вигідних умовах.

Що потрібно знати про вантажоперевезення з Білорусі

Незважаючи на те, що Білорусь межує з Україною, доставка з цієї країни достатньо складна, в основному організаційно. Ускладнюється доставка товарів з Білорусі тим, що країна входить в так званий Митний союз, який накладає на державні органи певні правила поведінки з вантажами, причому вони досить суворі, і недосвідчена людина відразу не розбереться з ними. Саме тому краще скористатися нашими послугами, оскільки компанія Profi Cargo Service пропонує не просто вантажоперевезення з Білорусії, а цілий комплекс пов'язаних послуг:

  • закупівля товарів безпосередньо в Білорусі, укладання контрактів на постачання, проведення переговорів з постачальниками;
  • юридичний супровід вантажів, яке включає в себе оформлення необхідних документів для перетину вантажами кордонів, а також послуги з розмитнення;
  • консультації на всіх етапах доставки з Білорусі - починаючи з етапу планування і закінчуючи отриманням товару на території України;
  • надання пакету документів для торгівлі в Україні.

Як і за допомогою чого здійснюється доставка з Білорусі

Оскільки Білорусь з'єднана з Україною численними дорогами та залізничними коліями, технічна частина вантажоперевезень з Білорусі не складає особливих труднощів. В залежності від потреб клієнта, наша компанія надає такі види доставки:

  • автодоставка з Білорусі;
  • доставка вантажу з Білорусі залізницею;

У рідкісних випадках використовується авіадоставка вантажів.

Крім перерахованих вище способів доставки, іноді використовується також комбінований маршрут, коли різні етапи вантажоперевезень з Білорусі виконуються за допомогою різного транспорту.

Вибір способу доставки вантажів з Білорусі залежить від того, яку мету перед собою ставить замовник. Якщо потрібно доставити товар якомога швидше, однозначно вибір повинен робитися на користь доставки повітрям. Якщо здійснюється доставка збірних вантажів з Білорусі або оптова партія товару, підійде залізниця, яка до того ж ще й найдешевша з усіх варіантів. Якщо ж кінцева точка доставки вантажу з Білорусі - склад далеко від великих населених пунктів, не обійтися без автотранспорту, який проїде туди, куди не добереться поїзд і тим більше літак.

Якщо ви не впевнені, якому з варіантів вантажоперевезень з Білорусі віддати перевагу, зверніться до наших фахівців. Вони врахують всі ваші побажання, і підберуть найбільш зручний варіант доставки з Білорусі та оптимальний маршрут.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод