Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Грузії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, авто - від 7 днів, МОРЕ - ВІД 7 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ГРУЗІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ГРУЗІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Грузії? Легко!

Грузія - країна, яка динамічно розвивається. І торгівля між Україною та Грузією також активно розвивається. Всім відомі грузинські мандарини, чай, спеції, вино та мінеральна вода, які відрізняються відмінною якістю і при цьому низькими цінами. Все це спричинює високий попит на послугу доставки з Грузії. Враховуючи це, транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service налагодила регулярні вантажоперевезення з Грузії зі зручними для клієнтів умовами.

Як ми здійснюємо вантажоперевезення з Грузії

Головна мета роботи нашої компанії - це надавати своїм клієнтам повний комплекс послуг, який вони не зможуть отримати в іншому місці. Тому доставка з Грузії з Profi Cargo Service - це не просто переміщення товару з точки А в точку В. Ми пропонуємо на вибір клієнта комплекс послуг:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення міжнародних договорів купівлі товарів на території Грузії;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу та ввезення товарів, митне оформлення вантажів з Грузії по прибуттю в Україну;
  • при комплексному підході - оформлення вантажу на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

Які види доставки з Грузії ми пропонуємо

Орієнтуючись на те, що кожен замовник індивідуальний і потребує індивідуальних умовах співпраці, ми розробили різні варіанти вантажоперевезень з Грузії, серед яких кожен може знайти те, що йому підходить найбільше. Наприклад, якщо ви замовите авіадоставку, ви зможете отримати ваш вантаж максимально швидко - вдалий варіант для термінових вантажів. Морська та наземна доставка повільніша, але при цьому більш економна.

Але головне полягає в тому, що який би вид доставки з Грузії ви б не вибрали, наш сервіс залишиться незмінно якісним та надійним. Ви можете покластися на нас.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості