Доставка з Грузії ✔ Вантажоперевезення з Грузії
Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Грузії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ГРУЗІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ГРУЗІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Грузії? Легко!

Грузія - країна, яка динамічно розвивається. І торгівля між Україною та Грузією також активно розвивається. Всім відомі грузинські мандарини, чай, спеції, вино та мінеральна вода, які відрізняються відмінною якістю і при цьому низькими цінами. Все це спричинює високий попит на послугу доставки з Грузії. Враховуючи це, транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service налагодила регулярні вантажоперевезення з Грузії зі зручними для клієнтів умовами.

Як ми здійснюємо вантажоперевезення з Грузії

Головна мета роботи нашої компанії - це надавати своїм клієнтам повний комплекс послуг, який вони не зможуть отримати в іншому місці. Тому доставка з Грузії з Profi Cargo Service - це не просто переміщення товару з точки А в точку В. Ми забезпечуємо всі етапи доставки - від покупки товару до проходження митного контролю. Крім цього, своїм замовникам ми пропонуємо такі послуги:

  • укладення договорів з грузинськими партнерами;
  • розміщення і супровід замовлень;
  • контроль оплат грузинським постачальникам;
  • організацію транспортної логістики;
  • митне оформлення вантажу в Україну;
  • повний супровід угоди від підписання контракту до отримання товару в Україну з наданням пакету документів для торгівлі.

Які види доставки з Грузії ми пропонуємо

Орієнтуючись на те, що кожен замовник індивідуальний і потребує індивідуальних умовах співпраці, ми розробили різні варіанти вантажоперевезень з Грузії, серед яких кожен може знайти те, що йому підходить найбільше. Наприклад, якщо ви замовите авіадоставку, ви зможете отримати ваш вантаж максимально швидко - зручний варіант для тих, хто не любить або не може чекати. Наземна доставка повільніша, але при цьому більш економна, що підійде для ощадливих клієнтів.

Але головне в тому, що який би вид доставки з Грузії ви б не вибрали, наш сервіс залишиться незмінно якісним та надійним. Ви можете покластися на нас.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод