Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Росії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З росії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В росію, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Росії - це швидко і просто

Незважаючи на складні політичні відносини, Росія залишається важливим економічним партнером для України, і товарообіг між країнами залишається високим. Міжнародні вантажоперевезення з Росії – як і раніше популярна послуга серед підприємців. З території сусідньої країни в Україну ввозяться продукти харчування, напої, одяг, косметика, продукція машинобудівного комплексу, енергоносії та інші товари.

Як відбувається доставка вантажів з Росії

Думка, що привезти товар з Москви до Києва просто, не завжди правильна, особливо зараз, враховуючи непрості відносини двох країн. Складності ховаються в супутніх доставці моментах: оформлення документів, складності з кордонами та митницями і т.д. Подолати такі перешкоди теж непросто. Тільки досвідчені фахівці, можуть забезпечити успішну доставку вантажу і дотримання всіх юридичних тонкощів.

Звертаючись до нас, клієнти отримують повний комплекс послуг, пов'язаних з доставкою вантажу з Росії:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення міжнародних договорів купівлі товарів на території РФ;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу та ввезення товарів, митне оформлення вантажів з Росії по прибуттю в Україну;
  • при комплексному підході - оформлення вантажу на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

Доставка товарів з Росії: можливі варіанти

Компанія Profi Cargo Service пропонує різні варіанти транспортування вантажів з Росії:

  • вантажоперевезення з Росії за допомогою автотранспорту – найбільш класичний і звичний варіант. Доставка здійснюється за допомогою вантажних автомобілів різного тоннажу;
  • авіадоставка – найшвидший спосіб, всього декілька днів і товар може бути вже в Україні;
  • перевезення вантажів з Росії за допомогою залізниці – цей варіант використовується при доставці значних партій товару, наприклад, якщо ви купуєте товари оптом з Росії. У цьому випадку залізничні перевезення будуть найбільш вигідним варіантом.

Як не помилитися при виборі способу вантажоперевезення з Росії

Для того, щоб доставка вантажів з Росії була максимально вигідною і зручною для клієнта, дуже важливо правильно обрати спосіб доставки. Допомогти в правильному способі вантажоперевезень з Росії можуть співробітники нашої компанії. Якщо ви не впевнені в тому, який варіант доставки вибрати, зверніться до наших фахівців, виклавши основні відомості про те, який товар потрібно доставити, звідки і куди, в якій кількості, які побажання до швидкості і вартості транспортування. На підставі отриманих даних наші фахівці зможуть вам підказати той варіант міжнародних вантажоперевезень з Росії, який є оптимальним для вас. Також ми зробимо розрахунок економіки доставки вашого вантажу – ви отримаєте дані про всі витрати на доставку і зможете приймати рішення про доцільність майбутньої угоди. Звертайтеся!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості