Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Бельгії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З бельгії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в бельгію, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Процес доставки в Бельгію та її переваги

Для фахівців нашої фірми організація процесу перевезення вантажу прямісінько з Бельгії означає не тільки складання списку, що містить банальні способи перевезення речей з однієї країни в іншу, а цілий комплекс послуг, скориставшись якими, можна встановити міцні робочі зв'язки з цією країною. Такі зв'язки, напевно, стануть у пригоді в майбутньому. Ми допоможемо кожному своєму клієнтові:

  • скласти і підписати будь-який контракт, пов'язаний з різними видами закупівель бельгійського товару;
  • організувати процес доставки товару безпосередньо із складу постачальника прямо на будь-який склад клієнта, на який він забажає;
  • сформувати збірний вантаж, якщо у цьому є необхідність;
  • оформити всі потрібні документів, необхідних для супроводу товару;
  • створити найбільш комфортні умови для успішного перевезення товару через кордон, уникнувши всіх можливих і неможливих потенційних проблем на митниці;
  • при комплексному підході ми надамо послугу експортера / імпортера і сформуємо клієнту повний пакет документів, який необхідний під час торгівлі в Україні (Детальніше).

Такий особливий підхід дозволяє нам організувати швидкий експорт в Бельгію будь-якого товару, а нашим клієнтам – відкинути хвилюватися щодо можливого виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з процесом перевезення товару.

Види доставки з Бельгії

Ми надаємо всім нашим замовникам шанс самостійно вибрати спосіб, яким буде здійснена доставка з Бельгії, щоб завжди залишатися максимально гнучкими в наданні послуг. Абсолютно у всіх, як майбутніх, так і теперішніх клієнтів, є всі можливості, щоб ознайомитися з наступними доступними варіантами перевезення необхідного вам вантажу, а саме:

  • доставка авіатранспортом;
  • перевезення морем;
  • сухопутна доставка в Бельгію.

Це цілком природно, що всі способи доставки мають як певні плюси, так і деякі мінуси. Наприклад, імпорт товару в Бельгію за допомогою авіації є досить дорогим, але дуже зручним, а доставка здійснюється в аеропорти: Брюссель, Антверпен і Шарлеруа. Морський спосіб доставки, навпаки, дешевий, але набагато повільніший, ніж авіаційної. Доставка автотранспортом найбільш оптимальна, зважаючи на вартістю та термін доставки. Саме автотранспортом доставляється більшість вантажів з Бельгії.

З розвитком співробітництва між нашою країною та Бельгією вельми популярними стали перевезення різних вантажів з цієї країни, але не всі підприємці та звичайні люди, яким необхідно здійснити доставку, знають про можливі способи доставки і про те, як вона організовується. Наприклад, перевезення збірних вантажів передбачає одночасний експорт в Бельгію товару різних груп в одній упаковці. Завдяки цьому замовники можуть більш раціонально розподілити місце в контейнері для товару або в фурі. Як правило, це дуже позитивно відображається на вартості перевезення. Наша команда проконсультує кожного клієнта і допоможе вибрати найбільш ідеальний спосіб експорту або імпорту в Бельгію будь-якого товару.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості