Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Німеччини

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З НІМЕЧЧИНИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У НІМЕЧЧИНУ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Як часто питання доставки товарів та вантажів стають мало не ключовими в організації масштабної угоди з партнерами з-за кордону? У той час як вони повинні бути лише супутніми і легко розв'язуються? Як часто ми зіштовхуємося з неповним наданням послуг або, що гірше, неперевіреними перевізниками? Все це забирає безліч сил, грошей і здоров'я.

Щоб полегшити Ваше життя, ми взяли на себе «вантаж» перевезень та логістики. Тепер доставка з Німеччини стала значно простішою. Наша компанія крім доставки товарів «з точки А в точку Б», пішла ще далі, розробивши повноцінне рішення організації поставок і перевезень.

У широкий комплекс наших послуг входить також організація закупівель товарів, в тому числі оптових, у німецьких постачальників (Детальніше), розмитнення товарів, укладання контракту з постачальником, доставка вантажу на склад клієнта, при комплексній послузі надання необхідних документів для реалізації продукту в Україні.

Важливий плюс в користуванні нашими послугами - суттєва економія Вашого часу, нервів і грошей. Зняття «головного болю» з доставки ми гарантуємо одним Вашим дзвінком до нас!

Доставка вантажів з Німеччини

Погодьтеся, доставити вантаж або товар, скажімо, по Україні не складе великих труднощів. А от знайти надійного міжнародного перевізника набагато складніше. Власне, не багато компаній на ринку країни готові забезпечити швидке і «безболісне» надання подібних послуг.

Наша компанія організовує швидке оформлення документів, замовлення транспорту для вантажоперевезення з Німеччини, виконання поставок в строк і багато іншого.

Команда вирішить поставлені завдання «без шуму і пилу», не тільки знімаючи практично всі питання, але і не створюючи нових.

Для нас не проблема здійснити оптові поставки з Німеччини, розмитнення вантажів, міжнародні вантажоперевезення, авіадоставку з Німеччини.

Міжнародні вантажоперевезення мають свої особливості та нюанси, незнання або ігнорування яких значно ускладнюють завдання з оформлення та отримання вантажів. Але ми допоможемо Вам у цьому, маючи величезний досвід і напрацювання на цьому полі діяльності.

Детальніше Ви зможете дізнатися про умови співпраці, зробивши дзвінок нам або звернувшись по електронній пошті. Оформіть заявку на послуги і не пошкодуєте, що скористалися пропозицією.

Вантажоперевезення з Німеччини

Солідний досвід у сфері логістики, наявність кваліфікованого персоналу, надійних партнерів з доставки в Європі дозволяють справлятися з будь-якими завданнями та викликами.

Нами здійснюються різноманітні поставки, в тому числі і доставка збірних вантажів з Німеччини. Цей варіант вигідний для доставки вантажів у невеликих обсягах. Доставка вантажу провадиться оперативно, щоб не змушувати замовників «приймати позу маятника» і турбуватися про терміни та цілісність своїх довгоочікуваних товарів.

Так само, завдяки нам, Ви можете отримати товари оптом з Німеччини, не докладаючи зусиль зі свого боку. Телефонуйте нам і ми подбаємо про Ваші вантажах професійно і швидко! Ми просто любимо і виконуємо свою роботу! & Nbsp;

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості