Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Ірландії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ірландії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в ірландії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка в Ірландію: всі тонкощі здійснення і переваги послуги

Ірландія, не дивлячись на невелику територію, промислово розвинена країна, у якій виготовляють багато видів якісної продукції. Але проблема полягає в тому, як здійснити експорт в Ірландію, адже далеко не кожен клієнт може зробити це самостійно. Наша компанія Profi Cargo Service здійснює доставку в Ірландію за мінімальні терміни. Також ми готові вирішити усі питання з приводу імпорту з Ірландії. Наші умови індивідуальні для кожного клієнта, але ми гарантуємо Вам цілісність і безпеку вантажу в процесі доставки.

Що таке доставка вантажу з Ірландії і що вона являє

Доставка з Ірландії вантажу за допомогою нашої фірми - легка і проста справа. У нас надано широкий спектр послуг. А це означає, що з нашою допомогою ви можете:

  • робити постійні закупівлі, в тому числі і оптові, в Ірландії;
  • здійснювати експорт в Ірландію;
  • імпортувати товари з Ірландії;
  • доставити за мінімальні терміни ваш товар;
  • замовити комплексний супровід угоди, в якій наша компанія виступить в ролі експортера / імпортера і Вам не доведеться стикатися з проблемами зовнішньо-економічної діяльності (Детальніше).

Різновиди вантажоперевезень з Ірландії

Ми маємо гнучку систему послуг, які ми надаємо. Кожен наш клієнт може самостійно вибрати спосіб доставки вантажу, який підходить йому якнайкраще.Доставка в країну клієнта здійснюється декількома способами:

  • наземна доставка автотранспортом з Ірландії;
  • авіадоставка міжнародними аеропортами, такими як аеропорт Корка;
  • доставка морем.

У кожного з наведених вище видів доставки є як свої переваги, так і, на жаль, недоліки. Адже доставка вантажу з Ірландії за допомогою авіа засобів - дуже швидка, але при цьому - дорога, морська - навпаки, повільна, але дешева. Саме тому, найоптимальнішим варіантом, є доставка за допомогою автомобіля.

Доставка збірних вантажів з Ірландії, що це?

Ця послуга є досить популярною останнім часом. Однак не всі споживачі до кінця розуміють, що це таке, і саме тому вони не можуть скористатися всіма її перевагами. Ця послуга передбачає пакування в один і той же контейнер або автомобіль товарів різних партій, в окремих випадках - вантаж різних власників. За допомогою збірних вантажів місце в контейнері використовується більш ефективно і продуктивно. Звісно ціна на доставку такого типу набагато нижча. Компанія Profi Cargo Service здійснює якісну збірну доставку в Ірландію та з неї для всіх бажаючих.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості