Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр
Ми працюємо! Всі види логістичних послуг. Будемо раді вашим зверненням.

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Замовити послугу

Доставка з Іспанії

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ
ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ
ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ІСПАНІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ІСПАНІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замовити послугу

Доставка з Іспанії: організація та особливості

Іспанія - це країна, яка надає великі горизонти для бізнесу. Іспанські оливки, масло, м'ясні продукти, вино, одяг, взуття, будматеріали, косметика - ось далеко не повний список того, що країна виробляє і експортує. Однак для того, щоб успішно вести зовнішньоекономічну діяльність, потрібно, щоб була організована доставка вантажів з Іспанії. Звичайно, найбільші компанії-імпортери можуть вирішити це питання самостійно, але для малого та середнього бізнесу - це часто досить складне завдання. І тут на допомогу прийдемо ми, компанія Profi Cargo Service. Ми успішно організовуємо вантажоперевезення з Іспанії вже багато років.

Як здійснюється доставка вантажів з Іспанії

Основне завдання нашої компанії як вантажоперевізника - це організувати доставку таким чином, щоб клієнт, замовивши у нас комплексну послугу з доставки вантажу з Іспанії, не переймався більше ніякими нюансами, тому, крім власне транспортування вантажів, ми пропонуємо:

 • організацію закупівель товарів, у тому числі оптових, у іспанських постачальників;(Детальніше)
 • підписання контрактів з постачальниками;
 • тимчасове зберігання на наших складах, консолідацію, а також формування збірних вантажів з Іспанії;
 • повне документальний супровід вантажу, починаючи з оформлення при відправці і закінчуючи розмитненням в Україні;
 • доставку з Іспанії «з рук в руки».

Вантажоперевезення з Іспанії: чому це вигідно

У своїй роботі ми спираємося на те, щоб надати не тільки якісні, але й доступні для клієнтів послуги. Тому з нами доставка вантажу з Іспанії може бути дійсно вигідною. Судіть самі:

  • Ми пропонуємо на вибір клієнта кілька різних шляхів, якими доставляються вантажі з Іспанії в Україну: авіа, наземний транспорт, море, а також комбіновані маршрути. Завдяки цьому доставка товарів з Іспанії є максимально гнучкою за термінами і ціною для наших замовників.
  • Ми доставляємо не тільки прості, але і збірні вантажі з Іспанії. Для тих, хто не знайомий з цим терміном, слід пояснити, що мова йде про те, що в одному контейнері або фурі може перебувати товар різних партій або різних власників. Такий підхід дозволяє не платити за порожнє місце, а значить - раціонально розподілити транспортні витрати.
  • Стандартний пакет послуг вже включає в себе оформлення всіх необхідних документів на вантаж, а також проходження митного очищення в Україні - один з найбільш складних для непідготовленої людини етапів доставки.

Таким чином, можна з упевненістю стверджувати, що завдяки послугам компанії Profi Cargo Service доставка збірних вантажів з Іспанії, перетворюється на просту і вигідну процедуру.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості