Доставка з Польщі товарів та грузу ✔ Міжнародні вантажоперевезення з Польщі доставка збірного вантажу
Комплексні логістичні рішення
044 364 77 88
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Доставка з Польщі

Имеем собственных агентов
Срок доставки - авиа от 1 дня, море - от 35 дней
Доставляем от 50 кг до 250 тонн и более
Доставляем морским и авиатранспортом, работаем со сборными и негабаритными грузами
Предоставляем комплекс услуг по доставке из Китая - оформление груза в Китае, консолидацию, доставку, экспедирование в портах и аэропортах, таможенное оформление
15 лет опыта работы в логистике, команда профессионалов
Персональный клиент-менеджер, индивидуальный подход
Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Комнапія Profi Cargo Service - оперативна доставка з Польщі товарів будь-якого призначення

Одним із затребуваних сьогодні напрямів діяльності компанії Profi Cargo Service є міжнародні вантажоперевезення з Польщі, які здійснюються виключно за допомогою індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми пропонуємо:

 • професійну організацію вантажоперевезень;
 • демократичну вартість послуг;
 • раціоналізацію маршруту;
 • оперативні перевезення вантажів з Польщі в найкоротші терміни;
 • інформування про шляхи проходження вантажу;
 • спілкування з досвідченим персоналом.

Розвиток і самовдосконалення - це звичайний стан всієї команди Profi Cargo Service. Тому в роботі ми використовуємо новітні технологічні досягнення, що дозволяє нашим клієнтам отримувати оперативні та якісні послуги.

Комплексна доставка товарів з Польщі та надійна доставка вантажів з Польщі існують! Доведено компанією Profi Cargo Service!

Важливо відзначити, що ми не тільки здійснюємо перевезення вантажів и з пункту «а» в пункт «б», а надаємо для клієнтів комплексне рішення задачі.

У комплекс послуг входить:

 • перевезення і розмитнення вантажів з Польщі;
 • укладення контракту з постачальником;
 • консолідація вантажів;
 • своєчасна доставка товарів з Польщі та їх транспортування безпосередньо на склад клієнта;
 • оформлення документів для торгівлі в Україні;
 • інші послуги, необхідні конкретному замовнику, наприклад, товари оптом з Польщі.

У результаті такого ефективного і плідного співробітництва Ви збережете не тільки дорогоцінний час, а й достатню кількість грошей. Всі наші служби націлені на досягнення єдиного максимально ефективного результату, щоб залишити задоволеним навіть найвибаглішого замовника. Ми прагнемо скоротити терміни перевезення вантажів і знизити витрати наших клієнтів.

Економна і з нею якісна доставка збірних вантажів з Польщі є важливою для будь-якого замовника. Які ж переваги мають вантажоперевезення з Польщі від комнапіі Profi Cargo Service?

Одна з головних переваг - розумна вартість послуг. Серце кожного співробітника Profi Cargo Service, чи це логіст, чи диспетчер, менеджер чи водій, піклується про репутацію компанії. А репутація полягає, перш за все, в порядності. Ми усвідомлюємо, що доставка вантажу з Польщі за допомогою багатьох організацій обходиться «в чималу копієчку», тому намагаємося звести витрати клієнтів до мінімуму. Накопичений досвід роботи дозволив нам зрозуміти, що довіру замовників - понад усе. А довіра - це стабільність. Сьогодні доставити збірні вантажі з Польші за допомогою наших умілих і дбайливих фахівців не є дорогою справою тому, що ми вже напрацювали постійних клієнтів. Завдяки цьому Ви, наші нові, перспективні замовники, зможете перевезти будь-який вантаж з Польщі, які не викидаючи зайві гроші.

Відомо, що доставка вантажів з Польщі не є такою вже простою справою. Але наш колектив трудиться як злагоджений механізм, для того щоб забезпечити якісну послугу своїм клієнтам. Хочете, перевірте самі!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод