Морські перевезення контейнерні міжнародні ✔ Морські перевезення вантажів
Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Менеджери

Татьяна Кундиренко

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Ксения Жежер

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Морські перевезення

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ БІЛЬШ НІЖ В 100 КРАЇНАХ СВІТУ
ДоставляЄмО ВІД 1М3
ПРАЦЮЄМО З контейнернИМИ перевезенняМИ, А ТАКОЖ - зі збірнИМИ і негабаритниМИ вантажАМИ
НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ПОРТАХ, МОРСЬКИЙ ФРАХТ, ЗаМИТНЕННЯ, розмитнення
У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ
МИ ДОБИВАЄМОСЬ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА
ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

"Профі Карго Сервіс" пропонує повний комплекс послуг морських перевезень вантажів в Україну

Наш досвід доставки морем різноманітних вантажів дозволяє нам говорити, що послуги будуть надані своєчасно і в повному обсязі

Ми виконуємо оформлення всіх необхідних документів для безперешкодного проходження кордонів, митних служб при доставці вантажів морем

Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Морські перевезення вантажів: економно і надійно

Міжнародні вантажоперевезення давно стали невід'ємною частиною економіки і торгівлі. І як в будь-якому іншому бізнесі, підприємці шукають способи максимально здешевити процеси, щоб мати можливість конкурувати на ринку. Морське перевезення вантажів - найдоступніше за ціною з-поміж усіх видів транспортування. Звичайно, вантажні морські перевезення не настільки швидкі, як авіаперевезення, і не настільки універсальні, як автомобільні, але завдяки своїм перевагам вони популярні на ринку.

Міжнародні морські перевезення вантажів - одна з пріоритетних послуг в асортименті компанії Profi Cargo Service. Ми пропонуємо клієнтам здійснити морські контейнерні перевезення в Одесу, Іллічівськ, у великі європейські порти - Гамбург, Роттердам, Гдиню, Гданськ, країни Азії, Північної та Південної Америки, Європи. Для цього у нас є міцні зв'язки з судноплавними лініями і широка агентська мережа по всьому світу. Найбільш поширені маршрути - це Китай, Індія, Таїланд, США, Канада, Іспанія. Завдяки розвиненій мережі партнерів доступні і більш екзотичні напрямки - країни Африки, Австралія, Нова Зеландія. Детальніше дізнатися про географію перевезень ви зможете на сторінці "Географія перевезень" .

Чим вигідні морські контейнерні перевезення

Міжнародні морські перевезення влаштовані так, що більшість вантажів перевозиться в контейнерах. Контейнери бувають різних видів. Найчастіше для перевезення звичайних вантажів використовуються стандартні 20-ти і 40-ка футові контейнера. З усіма типами контейнерів можна ознайомитися у нас на сайті в розділі «Корисна інформація» .

Морські перевезення підійдуть для різних типів вантажів. Морем можна доставляти небезпечні вантажі, негабаритні вантажі, вантажі, що вимагають температурного режиму.

Географія морських перевезень дуже широка, у світі існує більше 100 різних судноплавних ліній, за допомогою яких можна доставити вантаж з різних куточків нашої планети. Найбільш великі - Maersk, MSC, CMA-CGM. Наша компанія підтримує тісні стосунки з судноплавними лініями і має вигідні ставки на доставку. Цими вигодами ми ділимося з нашими клієнтами. Звертайтеся!

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод