Вантажні авіаперевезення і авіадоставка вантажів ✔ Міжнародні вантажні авіаперевезення, авіадоставка Київ
Комплексні логістичні рішення
044 364 77 88
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Менеджеры

Елена Ярмола

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Марина Токина

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Анна Асадчева

Менеджер по логистике

тел. +38 044 364 77 88

Вантажні авіаперевезення

Имеем собственных агентов в более чем 100 странах мира
Доставляем от 25 кг до 250 тонн и более
Сроки доставки - от нескольких часов
Предоставляем комплекс услуг по авиаперевозке - оформление груза в аэропорту, авиаперелет, затаможку, растаможку
У нас прозрачные тарифы - Вы понимаете за что платите
Мы добиваемся снижения цены в интересах клиента
Персональный клиент-менеджер

"Профі Карго Сервіс" пропонує повний комплекс послуг з авіадоставки вантажів в Україну

Наш досвід авіадоставки різноманітних вантажів дозволяє нам говорити, що послуги будуть надані своєчасно і в повному обсязі

Ми виконуємо оформлення всіх необхідних документів для безперешкодного проходження кордонів, митних служб при авіадоставці вантажів

Замовити послугу
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Вантажні авіаперевезення - швидко і зручно

У сучасному світі міжнародна торгівля займає солідне місце в загальній структурі економіки. Щодня тисячі тонн вантажів переміщаються між країнами і континентами. Досить важливе місце в цьому процесі посідають міжнародні вантажні авіаперевезення.

Звичайно, вантажі доставляються не тільки за допомогою літаків - для цього використовуються всі види транспорту. Однак саме авіадоставка вантажів забезпечує переваги, недоступні всім іншим видам доставки.

Транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service пропонує своїм клієнтам послуги авіадоставки до Києва з багатьох точок світу. Географія авіаперевезень дійсно широка. Завдяки наявності надійних партнерів в різних країнах світу ми здійснюємо доставку з США та Канади, Китаю і Японії, Індії, країн Європи, Бразилії, Аргентини. Можливі й більш екзотичні маршрути за попереднім погодженням.

Швидкість доставки - перевага міжнародних вантажних авіаперевезень

Клієнти, які вибирають в якості основного способу транспортування товарів авіадоставку, роблять свій вибір не просто так. Вантажні авіаперевезення мають ряд переваг, які і відрізняють їх від всіх інших видів вантажоперевезень.

Отже, серед переваг, які надає авіадоставка вантажу, можна виділити в першу чергу швидкість доставки. Безумовно, це найважливіша характеристика авіадоставки карго. Жоден інший варіант транспортування не зможе доставити ваш вантаж з-за океану всього за 2-3 дні. Для деяких видів вантажів, наприклад, для тих, які швидко псуються, це, мабуть, єдиний спосіб доставки.

Авіадоставка вантажів щодо інших способів доставки коштує дорожче. Але коли потрібно привезти вантаж в обмежений термін, швидко і надійно - цей спосіб доставки буде найкращим варіантом.

Здешевити авіадоставку в Україні можна за допомогою комбінованого перевезення, коли вантаж прилітає в один з великих аеропортів Європи, наприклад, Франкфурт, і потім доставляється автомобілем в Україні. Цей спосіб доставки на 3-4 дні довше за термінами, але дешевший за ціною.

З практики можемо сказати, що найбільш часто в Україну літаком возять електроніку, комп'ютерні комплектуючі та аксесуари, медичні препарати, вакцини, продукти харчування.

Для розрахунку вартості авіадоставки, крім стандартних даних - назви товару, місця відвантаження та доставки в Україну, ваги, обсягу вантажу, необхідно знати також габарити кожного місця, оскільки розмір вантажу обмежується розмірами літака. Крім того, в авіаперевезеннях існує поняття об'ємної ваги. Якщо 1м3 вантажу важить менше 167кг, наприклад 100кг, то розрахунковий вага для формування пропозиції на авіапереліт буде не фактичним 100 кг, а об'ємним - 167 кг.

Співробітники нашої компанії поможуть розібратися в тонкощах авіадоставки і оперативно зроблять розрахунок вартості авіадоставки. Коли у Вас є потреба в авіадоставці - звертайтеся в Profi Cargo Service.

замовити розрахунок вартості
Замовити розрахунок вартості
Неверный Ввод
Неверный Ввод