Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр

Про компанію

Компанія "ПРОФІ КАРГО СЕРВІС" - професіонал у сфері ЗЕД, логістики та митно-брокерських послуг.

Місія компанії – допомагати бізнесменам імпортувати та експортувати товари, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність легко, комфортно, тим самим сприяти розвитку зовнішньоторговельних відносин між країнами.

Міжнародна торгівля включає в себе безліч економічних і юридичних аспектів, з якими детально знайомі не всі. Багато бізнесменів, розраховуючи рентабельність проекту, або безпосередньо при веденні операції, стикаються з податковим плануванням, купівлею валюти, логістикою, умовами поставки та іншими нюансами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), і з ними складно впоратись без допомоги професіоналів. А якщо у компанії немає професійного відділу ЗЕД? Можна отримати кваліфіковану допомогу і скористатися послугами нашої компанії, яка візьме всі ці питання на себе і надасть комплексне рішення.

Виходячи з цього, основною послугою нашої компанії є аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності, експорт / імпорт під ключ. Це означає, що всі питання, пов'язані з ЗЕД, ми беремо на себе. Клієнт отримує товар в Україні з усіма документами, необхідними для торгівлі. При цьому він економить час, гроші і займається основним видом діяльності.

Також ми надаємо послуги перевезення морським, авіаційним, автомобільним, залізничним транспортом. Ми маємо дозвіл Державної фіскальної служби на надання митно-брокерських послуг.

З огляду на потреби ринку і потреб клієнтів, наша динамічна команда з досвідом роботи в логістиці та ЗЕД більше 15 років, що складається з логістів, менеджерів ЗЕД, фінансистів, юристів і митних брокерів, кожен день розвивається і вдосконалюється, щоб надати Вам найкраще рішення з єдиного джерела. Звертаючись до нас - ви отримуєте не просто доставку товару, а повний комплекс послуг.

Ми члени Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації Міжнародних Експедиторів України, міжнародної агентської спільноти Globalink. Це дозволяє нам надавати послуги з доставки практично з будь-якої точки світу якісно та вчасно.

 17

Ми прагнемо надати клієнтам сервіс європейського рівня.

За результатами роботи в 2017 році наша компанія отримала нагороду "ВИБІР УКРАЇНИ" в нашій галузі. Нам приємно, що Клієнти та експерти високо оцінили нашу роботу.

                                                                                     вибір україни 2017 фин слои слиты

Серед наших клієнтів є великі національні та міжнародні компанії, які довірили нам стати частиною їх проектів та оптимізувати зовнішньоекономічну діяльність.

Основні принципи роботи

 • Професіоналізм і компетентність
 • Чесність і порядність
 • Відповідальність і надійність.
 • Клієнтоорієнтованість і високий сервіс обслуговування Клієнтів.

Послуги компанії:

 • Доставка з митним очищенням. Аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності
 • Митно-брокерські послуги
 • Міжнародні вантажні перевезення

Наші переваги

 • Комплексний підхід - пошук рішення в інтересах Клієнта
 • Доставка і митне очищення з одних рук - зручність для Клієнта
 • Широка географія перевезень і способів доставки - можливість вибору для Клієнта
 • Команда професіоналів - наш досвід в інтересах Клієнта
 • Гарантії збереження вантажів, незмінної ціни та термінів доставки - надійність для Клієнта
 • Легальне митне оформлення - надійність для Клієнта
 • Орієнтованість на потреби Клієнта - сервіс для Клієнта
 • Наш менеджер постійно на зв'язку - турбота про Клієнта

Команда ПРОФІ КАРГО СЕРВІС бачить у своїх Клієнтах більше, ніж просто замовників послуг. Ми прагнемо вибудовувати довгострокові і стабільні партнерські відносини, засновані на довірі, повазі, порядності та вмінні досягати поставлених цілей.