Комплексні логістичні рішення
Замовити зворотний дзвінок
Замовити зворотний дзвінок
Укр

задати питання

Україна офіційно приєдналася до Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA)

18.05.16

Сьогодні, 18 травня, завершилася офіційна процедура приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA). З цього дня українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.

Міністерство фінансів запроваджує систему "Єдиного вікна" на митниці

18.05.16

За дорученням Прем’єр-міністра, Міністерство фінансів розробило концепцію створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно» - електронної системи обміну даними, що сприятиме спрощенню митних процедур та усуне можливості для корупційних проявів на митниці. Проект буде запроваджений на митницях України з 1 серпня 2016 року.

Мінфін запроваджує автоматизовану процедуру роботи з митними деклараціями, що ліквідує можливості для суб’єктивізму та корупції в митних органах

28.04.16

Міністерство фінансів внесло зміни до порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації. Зокрема, запроваджується автоматичний розподіл митних декларацій між інспекторами митниць.

Українські вантажівки мають можливість завершити рейс та повернутися додому через територію Російської Федерації

18.02.16

У зв’язу із зверненнями українських перевізників на гарячу лінію, Міністерство інфраструктури узгодило з транспортним відомством РФ можливість завершити розпочаті рейси та безперешкодно повернутися в країни реєстрації для вантажівок, які перетнули кордон до 15.02.2016 та на сьогодні знаходяться в третіх країнах. Це також дозволить розвантажитися в місці призначення та безперешкодно повернутися назад в країну реєстрації тим транспортним засобам, які вже пройшли митний контроль та знаходяться в буферній (нейтральній) зоні.

Змінено алгоритм оформлення контейнерів з використанням ІСПС

11.02.16

Починаючи з 08.02.2016 експедитори можуть отримувати дозвіл на навантаження імпортних контейнерів на транспортні засоби, а також інформацію про визначені форми контролю митною службою (візування нарядів) ще до прибуття судна з цими контейнерами в порт.

Гаряча лінія Мінекономрозвитку: експортери оперативно отримують роз’яснення щодо питань транзиту через РФ

20.01.16

4 січня 2016 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило, що Російська Федерація повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію. Відповідно до критичної ситуації була відкрита гаряча лінія для звернень компаній, які зіткнулися зі складнощами провезення товару через кордон, працівники яких не мали чіткої інструкції дій.

Станом на 12 січня на гарячу лінію Міністерства звернулось близько 40 компаній, які отримали роз’яснення та поради щодо усунення проблем з експортом та транзитом своєї продукції до інших держав через територію РФ.

«Новий Бескидський тунель прискорить доставку вантажів до Європи», – Андрій Пивоварський

21.01.16

 

Про це Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив 21 січня під час урочистостей, присвячених завершенню першого етапу будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю на перегоні Бескид-Скотарське у Карпатах. До участі у заході також долучились Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, заступник міністра інфраструктури Микола Снітко та в.о. голови правління ПАТ «Українська залізниця» Олександр Завгородній.

В Україні скасована обов’язкова сертифікація сільськогосподарської техніки

18.01.16

З 2016 року в Україні скасовується обов’язкова сертифікація сільськогосподарської техніки. Відповідний наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України N1699 набув чинності з 1 січня. Відтепер постачальникам і виробникам техніки для аграрної сфери не потрібно отримувати український сертифікат відповідності.

Згідно з наказом, із Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, виключено розділ 10 "Техніка сільськогосподарська".

Міністерство інфраструктури відкрило альтернативний шлях доставки вантажів з України до країн Середньої Азії

15.01.16

15 січня в Іллічівську відбулось урочисте відправлення першого демонстраційного рейсу контейнерного поїзда за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан – Китай. Даний маршрут є новим напрямом «Шовкового шляху» та альтернативним шляхом доставки вантажів з Заходу на Схід в обхід території РФ.

Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: зміни у митних режимах сторін

05.01.16

1 січня 2016 р. почала діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Враховуючи те, що ЄС знизив для України ставки увізного мита до рівня першого року ЗВТ ще у 2014 році в рамках автономних торговельних преференцій, функціонування ПВЗВТ, наразі, означає початок зниження увізних мит Україною для товарів походженням з ЄС.

З 1 січня 2016 року на 70% європейських товарів вводиться нульова ставка, - Наталія Микольська

31.12.15

З моменту вступу України до зони вільної торгівлі з Європейським союзом, тобто з 1 січня 2016 року, величезного напливу європейських товарів на український ринок не відбудеться. На цьому наголосила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська під час прямого ефіру на телеканалі «112».

ЗАВДЯКИ ІННОВАЦІЙНОМУ ОБЛАДНАННЮ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ПОЧАВ ВАНТАЖИТИ КОНТЕЙНЕРИ НАДВЕЛИКИХ ГАБАРИТІВ

10.12.15

Аеропорт «Бориспіль» залучив до забезпечення процесів обслуговування вантажних перевезень новий 14-тонний, 20 футовий навантажувач контейнерів, який на сьогодні є єдиним в Україні.

Міністерство інфраструктури продовжує співпрацю в сфері транспорту з Республікою Білорусь

07.10.15

На початку жовтня у Львові відбулося восьме засідання українсько-білоруської Робочої групи з питань транспорту. Українську делегацію очолила заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, голова української частини Робочої групи – Оксана Рейтер. Головою білоруської делегації виступив заступник Міністра транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Олександр Шишко. В засіданні також взяли участь члени української та білоруської частин Робочої групи, запрошені керівники суб'єктів господарської діяльності двох країн.

Україна перейматиме досвід Швеції щодо поліпшення безпеки дорожнього руху

21.09.15

18 вересня Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський в рамках свого візиту до Стокгольму провів двосторонню робочу зустріч з Міністром інфраструктури Швеції Анною Йоханссон.

На порядку денному заходу стояло обговорення кількох питань організації транспортного сектору Швеції, зокрема питання власності та моделей фінансування, а також електронного урядування на прикладі єдиного морського вікна. Окрему увагу сторони приділили питанню забезпечення безпеки на транспорті.

До уваги перевізників: про ліцензійні умови автомобільних перевезень

03.09.15

28 червня набув чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності». На виконання Статті 9 цього Закону розроблено проект постанови Кабміну «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом».

Особливості оформлення Свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами

20.08.15

Своїм листом від 17.08.2015р. за № 30601/7/99-99-24-02-01-07 Державна фіскальна служба України (ДФС) надала роз’яснення митницям ДФС щодо особливостей оформлення Свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами (далі – Свідоцтво про допущення).

Будьте в курсі подій! Підписатися на новини:
×

Просимо звернути увагу, що ми не працюємо з посилками для фізичних осіб